Dr. Ervin Jonuzi, Ortoped, Ortoped

Seksi

Mashkull

Kombësia

Shqiptar

Telefon

00355698328588

Celular

0079261874174

Email

ervinjonuzi@gmail.com


Website


Specialitetet

Ortopedi, Kirurgji ortopedike

Procedurat

Protezat koksofemorale Protezat e gjurit Kirurgjia e kembes Traumatollogjia Ortopedia Artroskopi gjuri Artroskopi shpatulle Artroskopi kembe Artroskopi dore Artroskopi koksofemorale

Vendi i punes

Spitali Villa Maria, Superstrada Tirane Durres Km 7 -1000, Tirane
Kualifikime profesionale
Kandidat i Shkencave Mjekesore (Ph.D.) 01.07.2011 Moske, Rusi/ Atlanta, GA
Artikuj të postuar
Ligamenti Krusiat Anterior Dhjetor 2012 3 komente
OsteoArtriti dhe artroplastika e kellkut Dhjetor 2012 2 komente
OsteoArtriti Nentor 2012
Përshtypje nga pacientet

Bravo te qofte! Suksese dhe vetem suksese.

Dërguar nga Romario, më 02 Nentor 2013 në 16:33

E kam percjellur emisionin e fundit per shputat e sheshta jam 13 vjeqe une kam shputat e sheshta kam lodhje , djersitje.

Dërguar nga fatbardh bregaj, më 03 Nentor 2013 në 11:52

persh doktor ju falenderoj per keshillat tuaja ju lutem me jepni nje mendim pasi ka dhimbje ne fund te shpines tek kocka ne krahun e djathte, dhe gjithashtu dhimbja me vazhdon dhe ne kofshen dhe ne kercirin ne anen e djathte, ju lutem me thoni cfare mind te bej, mund te mbaj nje rip mesi si kozmodisk psh ose cfare mun te bej, jam ne pritje te pergjigjes tuaj ju faleminderit, me respekt roladi

Dërguar nga roland dogani, më 18 Janar 2014 në 06:43
Sante Plus Tirana
Artikuj të rinj
Mjekët e shtuar së fundmi
Mjeket sipas specialitetit
Komentet e fundit
Sondazh

A mendoni se mjeket ne Shqiperi jane te kualifikuar aq sa duhet?

Dergo voten